Nové stránky kuchynsky-robot.info

Staré stránky dosloužily a bylo potřeba připravit stránky nové, které budou přehlednější. Dobrá věc se podařila a Vy se můžete na nové stránky podívat. Oproti starým přibylo několik nových prvků:

Z technického hlediska jsme kuchyňské roboty rozlišili na tři různé typy – kuchyňský robot, food processor a mixér. Mixérem je myšlen přístroj s jednou funkcionalitou – mixování. Sem patří všechny ty jednoruční přístoje pro rychlé rozmixování např. polévek. Trošku složitější je rozlišení kuchyňského robota a food processoru. Zjednodušeně řešeno kuchyňský robot je primárně určen na míchání, šlehání a hnětení. Kdežto food processory jsou přístroje, které jsou primárně určeny na krouhání, strouhání, atd. Podrobněji o tom pojednává náš článek Co je food processor.

Další novinkou jsou karty jednotlivých robotů, food processorů a mixérů. Pokud si vyberete kterýkoli přístroj, můžete se podívat na přehled jeho vlastností,  zjistit jaké příslušenství se dá dokoupit, stáhnout návod (pokud je k dispozici), prohlédnout bohatou fotogalerii, či shlédnout video. Ke každému přístroji se snažíme dodat maximum informací. Všech přístrojů je obrovské množství a není v našich silách hned vše doplnit. Proto se omlouváme, pokud hned dnes nenajdete kartu svého vyhlédnutého robota. Pokud nám napíšete, pokusíme se kartu dodat co nejdříve.

V pravém horním rohu je k dispozici rychlý vyhledávací formulář, stačí zvolit značku robota a následně jeho řadu. Zobrazí se kompletní přehled řady.

V pravém sloupci je nově filtr robotů a food processorů (netýká se mixérů). Pokud nadefinujete své požadavky, filtr Vám zobrazí robot přesně na míru.

Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit. Pokud budete mít jakoukoli připomínku, neváhejte nám napsat na mail info@kuchynsky-robot.info, či využijte následující formulář.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

[recaptcha]


Autor: Radomír Panna | Publikováno: |

Vyběr podle značky

Výběr podle parametrů

Poslední komentáře

Nejnovější komentáře

Informace

Provozovatel: Ludmila Pannová
e-mail: info[et]kuchynsky-robot.info
tel.: 777065546

Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem provozovatele.

Slovenská verze - Kuchynský robot - rady, testy a recenze

Copyright © 2012 - 2020 | Všechna práva vyhrazena | Kuchyňské roboty

To Top